Ook de senioren staan te trappelen....

Door Tom Smit 8 mei 2020

De jeugd van onder de 18 is begonnen en volgende week draait alles weer, gelukkig voor hen.

Ook voor onze senioren van 18 jaar en ouder hadden we graag het sein op groen willen zetten, maar helaas is dat nog niet het geval.

Er is nog veel onduidelijk over waar we ons nu precies aan te houden hebben.

En daarom wordt er veel gepuzzeld om een goed trainingsschema in elkaar te zetten, zodat we zonder gevaar voor onze gezondheid en die van anderen kunnen voetballen.

Voor onze echte oudjes, de Old Stars van Orion (de Walking Football spelers), geldt dat niet. Die kunnen donderdagochtend om 10 uur weer aan de bak. Maar ook en zeker voor hen geldt; op 1.5 meter afstand, en geen kleedkamer -  en geen wc - gebruik. En ook de kantine is en blijft dicht, helaas.

Dat laatste zal in  de week van 18 mei ook nog het geval zijn. Maar dan hopen we op maandag 18 mei en de dagen daarna wel allemaal weer te kunnen gaan trainen. Houd de website in de gaten en houd je e-mail bij, want we hopen en verwachten dat we op 18 mei aanstaande wel kunnen beginnen en dat ook jij dan aan de bak kunt!