Nieuwjaarsreceptie met 15 jubilarissen

Door Tom Smit 2 januari 2020

Anders dan gebruikelijk maar dit jaar vindt op 5 januari om 16 uur wederom de traditionele nieuwjaarsreceptie plaats!

En er zijn heel wat jubilarissen dit jaar!

We huldigen dan Nol Hengts (70 jaar lid), Theo van den Broek (60), John van Santen de Hoog (60), Stephan Kunkels (50), Peter Sünnen (50), Misha van Bercum (25), Luuk Bos (25), Rik Jansen (25), Daan de Jong (25), Edwin Koenen (25), Rik van Ooijen (25), Bram Roberts (25), André Sünnen  (25), Daniël Sünnen (25).

En naar verluidt is dit jaar ook Wim Everraert op de nieuwjaarsreceptie en is hij dus niet met Els in zijn geliefde Indonesië. Hij ontvangt nu dan eindelijk zijn speldje in verband met zijn 4 jaar geleden al bereikte 50 jaar lidmaatschap.

Komt allen om dit -naar wij hopen- voor Orion wederom succesvolle jaar in te luiden!

Tom Smit

Voorzitter