Nieuwe trainingstenues webshop

Door Herwin Vorsthof 10 september 2019

Recent hebben veel teams via de webshop van Orion een trainingstenue besteld voor hun team. Oranje shirt met witte mouw. Deze shirts zijn echter niet meer leverbaar en worden door de leverancier vervangen door een ander exemplaar.

Het huidige trainingsshirt is de VICTORY 101 (korte mouw) en VICTORY 105 (Lange mouw). De voorraad van deze collectie is bijna op en kledingleverancier Brandsfit biedt dit shirt helaas niet meer aan. Van enkele maten zijn nog een paar stuks op voorraad, maar daarna zijn ze niet meer leverbaar. De huidige kousen (GIRONA905) krijgen een ander artikelnummer. De witte broek (VICTORY201) blijft ongewijzigd wél leverbaar.

Nieuwe shirts en sokken

Gelukkig is er ook goed nieuws: In de webshop van Orion hebben we een nieuwe trainingsshirt geplaatst: de SPROX101 (korte mouw) en SPROX105 (lange mouw). Ons is gegarandeerd dat deze shirts de komende drie seizoenen leverbaar zijn. Dus wil je als volledig team een nieuw trainingstenue bestel dan de SPROX. Ook als je maat in VICTORY niet meer aanwezig is zul je de SPROX moeten bestellen. Het artikelnummer van de kousen wijzigt in PAT901. Ook deze blijven de komende blijven seizoen leverbaar. Klik hier voor bestelinfo en de link naar de webshop.

Bedrukking via webshop
Wij begrepen ook dat er op het moment problemen zijn met het bedrukken van de kleding die in de webshop besteld is. Wij zijn hiervan op de hoogte, en proberen zo snel mogelijk tot een oplossing te komen. Geef in de webshop wel aan dat je bedrukking wilt! Mocht dit niet mogelijk zijn, dan krijg je van Brandsfit een e-mail hierover. Bewaar deze mail. Binnenkort hopen we een oplossing te hebben gevonden voor het bedrukken en dan volgt meer info wat je met deze mail moet doen. De kleding wordt dan achteraf alsnog bedrukt.

Namens de kledingcommissie van Orion excuus voor dit ongemak.