Nieuw: instuiftraining voor de jeugd

Door Desiree van Steenveldt 17 februari 2019

Orion-jeugd van 10 t/m 12 jaar: get ready for some action! Vanaf vrijdag 22 februari is er om de twee weken van  16.30 - 17.30 uur een gave instuiftraining voor jullie. Kom ook!

In het kader van het KNVB-project 'Gelijke kansen' biedt Orion steeds meer trainingsmomenten aan voor alle jeugdteams. Zodat elk kind meer mogelijkheden heeft om zichzelf te ontwikkelen. Eén keer per twee weken is er nu op de vrijdagmiddag een instuiftraining. Elke training heeft een ander thema, te beginnen met: straatvoetbal. Deelname is gratis en vooraf aanmelden is niet nodig. Hieronder de data en thema's van alle instuiftrainingen. 

22 februari straatvoetbal
8 maart techniektraining
22 maart panna-voetbal
5 april vrije training
19 april gravel-voetbal
25 april vrije training
10 mei nader te bepalen
24 mei nader te bepalen