Indeling breedte-teams seizoen 2019/2020

Door Jeugdcommissie 16 juni 2019

De coordinatoren van de verschillende leeftijdsgroepen hebben samen met de leiders de nieuwe teamindeling gemaakt. Altijd een uitdaging want we willen heel graag dat ieder jeugdlid een passende plek krijgt in een team. Toch is het niet 100% mogelijk om alle wensen te vervullen omdat we met teveel rekening moeten houden. De jeugdcommissie is er echter van overtuigd dat de best mogelijke indeling is gemaakt. Ook al voelt het wellicht op op dit moment wat onwennig, na de vakantie gaan we samen weer voetballen en er een mooi Orion-seizoen van maken. We wensen iedereen eerst een fijne vakantie. Op 19 augustus starten de trainingen weer! Dus op naar het nieuwe seizoen met de nieuwe teams.

Klik hier om de teamindeling voor breedteteams te downloaden >