Grote Markt Supercup Walking Football

Door Hans Loen 4 juli 2018

De Nijmegen Supercup komt er weer aan. Tijdens dit voetbalfeest verandert de Grote Markt deze zomer in een voetbalarena. Vrijdag 6 juli a.s. gaan diverse teams de strijd aan om de felbegeerde Supercup. Dit alles onder toeziend oog van Mariken van Nieumeghen die midden op de Grote Markt staat en de boel in de gaten houdt. Om het veld heen wordt gezorgd voor muziek en een drankje. 

Ook de Orion Old-Stars gesponsord door Hoekje Meubelen en Kregting Sportshop zijn die dag van de partij en spelen hun eerste wedstrijd om 12.24 uur, tegenstander is het Maldense Juliana.

info walking football bij s.v. Orion: mail naar walkingfootball@sv-orion.nl 

wedstrijdschema Orion Old-Stars:

12.48    Orion - NEC1

14.12    Orion - NEC2

14.36    Orion - NAC

15.12    Orion - RKC

16.24    Orion - PSV

17.12    Orion - FC Utrecht