Ervaringen ledendiensten op donderdagavond

Door Cindy Bekkers 1 november 2021

Als een soort "generale repetitie" voor de ledendiensten zijn we eind september al gestart met de verplichte ledendiensten op de donderdagavond. Na de training lost iedere week een ander team Silvia af achter de bar. Na de enthousiaste start van Orion zaterdag 3 heeft ieder team zijn verantwoordelijkheid gepakt en verzorgen iedere week 2 mensen de bardiensten en verzorgt Paul vrijwel iedere week de hapjes. Dit gaat gepaard met leuke muziek, veel lol en gezelligheid maar er wordt ook netjes opgeruimd en op tijd afgesloten. Deze goede ervaring biedt een mooie basis voor de start volgende week op de zaterdag en zondag. Op naar nog veel meer mooie dagen en avonden in de kantine!

Cindy Bekkers
Coördinator bar SV Orion