Corona slaat weer toe!

Door Tom Smit 15 december 2020

Vanaf vandaag dinsdag 15 december 2020 zitten we opnieuw in een lockdown vanwege de pandemie. Het is niet anders. Voor Orion betekent dat helaas dat we alle seniorentrainingen zullen moeten stoppen tot en met 19 januari 2021. Onze jeugd kan gewoon blijven trainen. Dat wil zeggen dat de kerstvakantie duurt van maandag 21 december tot maandag 4 januari 2021. Daarna beginnen we weer.

Helaas geldt dat deze keer niet voor de O19. We houden ons aan de regel dat de jeugd tot en met 17 jaar kan trainen. Vanaf 18 jaar val je onder de senior regels. Ook dat is nu strikter gesteld en wordt ook als zodanig gehandhaafd.

Ondanks alles wensen we jullie allemaal toch fijne feestdagen en een goed 2021. Wellicht zien we elkaar digitaal op onze ALV van vrijdag aanstaande.

Blijf gezond en hou je haaks!

Tom Smit