Bekernederlaag Vrouwen 1 tegen Trekvogels

Door Steven Bartels 5 september 2021

Vrouwen 1 mocht dit weekend op bezoek bij de buren van Trekvogels voor de eerste bekerwedstrijd. Het werd een nederlaag met perspectief. De eerste helft was, zeker het eerste half uur, van hoog niveau. De ploegen hielden elkaar in evenwicht en creëerden kleine kansen. In het laatste deel van de eerste helft trad er aan oranje zijde wat vermoeidheid op en dat leidde tot enkele kansen voor de groen-zwarten. De rust werd gehaald zonder doelpunten. Direct na de rust had orion het beste van het spel. Julie Harts wist de lat te raken en Nena Hopmans de keepster. Na een half uur in de tweede helft opende Sofie Velers de score voor Trekvogels. Helaas raakte zij niet alleen met de bal ons doel, maar ook met haar knie het jukbeen van onze keepster Lotte Jacobs. Middenvelder (aanvaller én verdediger) Margo Hooghof moest haar vervangen. Trekvogels liep daarna uit naar 3-0. In blessuretijd maakte Julie de verdiende 3-1. Trainers en spelers kunnen slecht tegen hun verlies, maar zijn toch niet helemaal ongelukkig naar huis gegaan. Er werd een mooie partij voetbal op de mat gelegd tegen een goede ploeg die een klasse hoger uitkomt.