Beheer je eigen teampagina

Door Communicatiecommissie 17 augustus 2022

Het nieuwe seizoen staat voor de deur en dat betekent dat de teampagina's op de website weer gevuld mogen worden met wedstrijdverslagen, foto's en praktische informatie. De pagina's beginnen al aardig vorm te krijgen; de team-indeling, competitie-indeling en bekerprogramma zijn (indien bekend) per team al te bekijken.

De overige informatie kan zelf worden geplaatst door de teamleider, trainer, of ouder. Via deze link kun je je aanmelden voor het beheer van de teampagina van jouw team in het seizoen 2022/2023. Bestaande beheerders hoeven voor dezelfde teampagina niet opnieuw een inlog aan te vragen.

De teampagina's van het afgelopen seizoen zijn inmiddels geleegd. Indien je verloren informatie wilt ontvangen, stuur dan een mail naar tom@tromik.nl .