Avond voor de beginnende trainer bij Orion

Door Anne Duis 23 september 2022

BIJ Orion begeleiden tientallen, vaak beginnende trainers een jeugdteam. Zij hebben een grote invloed op het plezier en de ontwikkeling van alle jeugdspelers en –speelsters. Daarbij dragen ze in belangrijke mate bij aan een veilige sportomgeving. Om alle startende jeugdtrainers in hun rol te ondersteunen, heten we hen graag welkom met het Welkomstprogramma jeugdtrainers.

Op maandag 3 oktober om 18.15 uur is er een avond bij Orion die in het teken staat van de beginnende trainer, als onderdeel van de aftrapmodule van de KNVB. Je bent daarbij van harte welkom! Let op: er is een beperkt aantal plekken beschikbaar.

Meer info over het welkomstprogramma voor jeugdtrainers >

Aanmelden voor de aftrapmodule bij SV Orion >