Arte Brueren debuteert in Oranje zaalteam

Door Michiel Kompier 17 februari 2018

(Oud) Orion speelster Arte Brueren debuteert volgende week in het Nederlands zaalvoetbalteam voor vrouwen. Ze speelt haar eerste interland tegen Finland. Arte was binnen Orion een pionier voor het vrouwenvoetbal. Zij was het eerste meisje dat jaar na jaar deel uitmaakte van de selectieteams bij pupillen en junioren. Ze speelde toen onder meer samen met de huidige eerste elftal spelers Pim Boonstra en Roel van Lavieren. Sommige jaargangen was ze aanvoerder van dat team. Arte is ook trainer van meisjes bij Orion geweest. Later speelde ze o.a bij RKHVV, FC Twente, en in de VS en Nieuw Zeeland, tegenwoordig speelt zij eredivisie zaalvoetbal bij de Groningse club Drs. Vijfje.

We feliciteren Arte (op bijgaande foto met nummer 6) van harte met haar debuut en hopen dat ze een inspiratie is voor alle meisjes die tegenwoordig bij Orion voetballen.