Afschermen gegevens VoetbalApp

Door Marleen de Boer 7 oktober 2017

Voetbal.nl App: foto’s en privacy                                                                                                                   Geen pasjes meer, maar de app van Voetbal.nl. Iedereen bij Orion is er nu wel aan gewend. Er zijn twee zaken waar we nog aandacht voor vragen:                                                                                                         Foto’s: in de App kan je zelf de foto aanpassen, gewoon door in de App met je telefoon een foto te maken. Dit kan nog tot 31 oktober. Zorg ervoor dat op deze foto je gezicht goed en duidelijk te zien is, net als bij een pasfoto. De scheidsrechters gebruiken deze foto’s elke wedstrijd om de spelerslijst te checken. Als de scheidsrechter je niet kan herkennen op de foto, dan kan je niet meespelen.                                           Privacy: de standaardinstelling toont je naam + pasfoto + het aantal gele/rode kaarten die hebt gehad. Deze gegevens zijn voor iedereen zichtbaar. Als je liever hebt dat deze gegevens alleen door de scheidsrechter gezien kunnen worden, zorg dan dat in de app bij 'Instellingen' je persoonlijke gegevens worden afgeschermd. Mocht je vragen hebben over de App vraag dan aan de leider van je team om uitleg.