Aanmelden Voetbalschool Numaga

Door Voetbalschool Numaga 27 september 2021

Beste voetbalfanatiekelingen,

Let op: je hebt nog slechts enkele dagen om je aan te melden voor de extra trainingen van voetbalschool Numaga. Vanaf vrijdag 1 oktober gaan we weer van start met 10 extra trainingen. Wil jij jezelf graag ontwikkelen als voetballer en daarnaast ook als een betere algehele beweger?! Meld je dan nu nog aan voor de extra trainingen!

De extra trainingen zijn voor jongens en meiden uit de O8 t/m O15 leeftijd. Je kunt je ook aanmelden als je geen lid bent van Orion of zelfs helemaal niet op voetballen zit. Dus heb je een vriendje of vriendinnetje die ook graag wilt nemen aan de extra trainingen, laat deze zich dan ook aanmelden!

Hoe meer zielen, hoe meer vreugde.

Zien we jou ook de 1ste van oktober op het terrein van Orion?

Wil je graag meer informatie: neem dan een kijkje op onze spiksplinternieuwe website:  www.voetbalschoolnumaga.nl

Of stuur een mail naar: voetbalschoolnumaga@gmail.com