Uitslagen

Onderlinge wedstrijd

13 juni Orion JO13-2 (nieuw) - JO13-2 (oud) 2-1

 

Competitie voorjaar (3e klasse):

NIET meer gespeelde wedstrijden i.v.m. ongeldig verklaarde competitie door KNVB
-------- JO13-2 - Aquila JO13-1
-------- AAC-Olympia/Batavia JO13-1 - JO13-2
4 april JO13-2 - FC Lienden JO13-1
18 april Union JO13-3 - JO13-2
9 mei Roda'28 JO13-1 - JO13-2
16 mei JO13-2 - de Treffers JO13-3
23 mei Eendracht'30 JO13-1 - JO13-2
30 mei UHC JO13-1 - JO13-2

 

28 mrt AAC-Olympia/Batavia JO13-1 - JO13-2 AFGELAST

 

21 mrt JO13-2 - Aquila JO13-1 AFGELAST

 

7 mrt UHC JO13-1 - JO13-2 AFGELAST

 

8 febr  Woezik JO13-4M - JO13-2 3-5 (2-3)
 

2' 1-0

25' 2-2

47' 3-5

 

7' 1-1

9' 1-2

30+1' 2-3

35' 2-4

43' 2-5

 

 

1 febr 2020 JO13-2 - Blauw Wit JO13-2 6-3 (2-3)
 

6' 1-0

18' 1-1

40' 3-3

48' 4-3

57' 5-3

59' 6-3

 

13' 1-1

24' 2-2

30' 2-3

55" rode kaart

55' gele kaart

 

 

KNVB Zaaltoernooi (zat 18 febr & zat 25 febr): 
JO13-2a & JO13-2b vs. Trekvogels JO13-2a & Trekvogels JO13-2b

Team WED GEW GEL VERL PNT DS
Trekvogels JO13-2b 6 4 2 0 14 +8
Orion JO13-2b 6 2 2 2 8 +2
Trekvogels JO13-2a 6 2 1 3 7 -2
Orion JO13-2a 6 1 1 4 4 -8

Oefenwedstrijden:

5 febr 2020 JO13-2 - Orion JO13-3 7-4

 

11 jan 2020 Beuningse Boys JO13-4 - JO13-2 0-3 (0-2)
     

2' 0-1

18' 0-2 (pen)

58' 0-3

 

 

13 dec 2019 Orion JO14-3 - JO13-2 7-1 (5-0)
      41' 5-1  

 

Competitie najaar (2e klasse):

7 dec de Treffers JO13-2 - JO13-2 6-1 4-0)
      48' 5-1 (pen.)  

 

30 nov JO13-2 - Beuningse Boys JO13-2 1-2 (1-2)
  8' 1-0  

14' 1-1

23' 1-2

 

 

23 nov Union JO13-2 - JO13-2 3-2 (2-1)
 

11' 1-1

26' 2-1

31' 3-1

 

7' 0-1

41' 3-2 (pen)

 

 

16 nov Quick 1888 JO13-1 - JO13-2 2-2 (1-0)
 

26' 1-0

45' 2-1

 

33' 1-1

49' 2-2

 

 

9 nov JO13-2 - Trekvogels JO13-2 3-0 (0-0)
 

37' 1-0

50' 2-0

52' 3-0

     

 

2 nov JO13-2 - SCE JO13-1 1-9 (1-4)
  21' 1-3      

 

26 oktober 2019 Aquilla JO13-1 - JO13-2 0-3 (0-2)
  40' (pen gemist)  

19' 0-1

22' 0-2

54' 0-3

 

 

12 oktober 2019 JO13-2 - Brakkenstein JO13-1 0-5 (0-2) 
     

14' 0-1

30'+1  0-2

47' 0-3

50' 0-4

55' 0-5

 

 

5 oktober 2019 Oranje Blauw JO13-1 - JO13-2 2-1 (0-0)
 

35' 1-0

60'+1 2-1

  37' 1-1  

 

28 september 2019 JO13-2 - Woezik JO13-3 0-4 (0-1)
     

12' 0-1

31' 0-2

42' 0-3

48' 0-4

 

 

21 september 2019 AWC JO13-2 - JO13-2 2-2 (1-1)
 

12' 1-0

43' 2-1

 

29' 1-1

49' 2-2

 

 

Beker:

14 september 2019 JO13-2 - Trekvogels JO13-2 1-2 (0-1)
  60'+1 1-2  

22' 0-1

53' 0-2

 

 

7 september 2019 SC Millingen JO13-1 - JO13-2 0-2 (0-0)
  32' (pen gemist)  

36' 0-1

52' 0-2

 

 

31 augustus 2019 JO13-2 - De Treffers JO13-2 2-1 (1-0)
 

15' 1-0

46' 2-0 

  55' 2-1 (pen)